Happy-Donation

• to platforma czysto pośrednicząca,
• automatycznie pośredniczy w dokonywaniu    płatności między uczestnikami,,
• i nie pobiera żadnych opłat.
• Płacisz tylko raz z własnej kieszeni.


Dla kogo przeznaczona jest Happy-Donation?

Samotne matki / ojcowie

Brak czasu, wiele zmartwień i brak pieniędzy pod koniec miesiąca?
Kto tego nie zna! Dzieci mają tak wiele życzeń i chciałbyś zaoferować swoim dzieciom wiele. Ale skąd wziąć pieniądze, aby zaspokoić te potrzeby? Jako rodzic samotnie wychowujący dziecko znalazłeś teraz odpowiedź na to pytanie: "Happy-Donation".


Rodzina.

Życie rodzinne jest często zaniedbywane z powodu problemów finansowych. Zazwyczaj pieniądze nie wystarczają na remont, wakacje, nowy samochód, edukację dzieci jak również na bieżące utrzymanie. Tutaj Happy-Donation pomaga w nieskomplikowany sposób - poprzez płatności od członków do Ciebie! Misją Happy-Donation jest walka z ubóstwem. Żeby rodziny mogły znów prowadzić życie rodzinne. 


Młodzi ludzie z marzeniami.

Wkrótce 18 lat! W końcu! Marzenia o prawie jazdy, własnym samochodzie, wycieczce lub pierwszym własnym mieszkaniu. Niestety, jest to prawie niemożliwe bez wsparcia rodziców. Tutaj Happy-Donation oferuje Ci pomysłową możliwość realizacji Twoich marzeń.


 Dodatek do emerytury.

35 lat, 40 lat pracy a czasami jeszcze dłużej? I co teraz? Chcesz wreszcie mieć czas na rzeczy i marzenia, których nie udało się zrealizować w okresie pracy zawodowej. Ale miesięczna emerytura jest znacznie niższa. Tutaj znajdziesz alternatywę dla dodatkowej pracy i możliwość poprawy swojej sytuacji finansowej: Happy-Donation!


Sytuacja WinWin

Happy-Donation oferuje sytuację WinWin dla każdego. Możesz pomóc humanitarnie. Można skorzystać z wielu korzyści wynikających z członkostwa. Poprawisz swoją sytuację finansową. Możesz cieszyć się życiem więcej, pozwolić sobie na więcej wakacji i mieć więcej wolnego czasu.


handinhandPomaganie ludziom na całym świecie.

Zostaniesz również członkiem Happy-Donation, aby pomóc ludziom na całym świecie prowadzić lepsze życie. Ludzie pomagają ludziom i celem wszystkich członków powinno być to, aby każdy na świecie raz dziennie zjadł ciepły posiłek i mógł pić czystą wodę. Happy-Donation oferuje możliwość pomagania innym, a tym samym również sobie.